Casillas: Nuk e di të ardhmen e Mourinhos

Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, thotë se nuk e din se nëse trajneri Jose Mourinho do të qëndrojë në klub, apo do të largohet nga klubi.

“Unë nuk kam ide. Unë nuk e di se çfaër do të bëjë ai”.

“Gjëja e njëjtë mund të më ndodhë dhe mua. Ndoshta nesër unë do të dua të largohem. Askush nuk e di se çfarë mund të ndodhë”, u shpreh Casillas. /Telegrafi/

Leave A Comment