Ish-banorët e “Big Brother” kundër Arbana Osmanit

arbana-osmani.asdasjpg-300x179

Moderatorja e Big Brother, Arbana Osmani, ka dhene nje interviste per revisten “Psikologjia”, ku per here te pare ka folur pa doreza per te gjithe banoret e edicioneve te kaluara, duke treguar hapur kush kane qene te preferuarit, me pak te preferuarit dhe ata me antipatiket ne syte e saj. Kur e lexuam intervisten e Arbanes duhet te them qe per disa nga personazhet u suprizuam, ndersa per disa te tjere prisnim te kishte pikerisht ato pershtypje dhe ndjesi. Nga te kater edicionet e deritanishme, personazhi qe Arbana ka vleresuar me shume eshte Adelajda Xhamani. Ja si shprehet Arbana per revisten “Psikologjia”: Adelajda, sepse ajo theu me shume tabu. Por me shume se kaq u…