Flori Mumajesi do të drejtojë “Top Fest 9”

florian-mumajesi-172x300

Me daten 27 shkurt do te filloje ne ekranin e Top Channell-it nje nga festivalet me moderne te muzikes shqiptare, pikerisht “Top Fest 9″. Dihet deri me tani qe pervec emrave te njohur dhe te rij qe do marrin pjese ne te, do te kete vend edhe per talentet e spikatur ne talent-shown “The Voice”, ku Lundrimi, Marsela, Enrika dhe Rina do perfaqesohen me krijimet e tyre. Por ajo qe e ben me te vecante “Top Fest”-in e ketij viti eshte thashethemi qe po flitet larte e poshte, do te drejtohet ndryshe nga me pare, nga nje kengetar. Me sa duket producentet po mendojne qe emrat qe e kane prezantuar ne vite “Top Fest”, si…