Casillas: Nuk e di të ardhmen e Mourinhos

casilias

Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, thotë se nuk e din se nëse trajneri Jose Mourinho do të qëndrojë në klub, apo do të largohet nga klubi. “Unë nuk kam ide. Unë nuk e di se çfaër do të bëjë ai”. “Gjëja e njëjtë mund të më ndodhë dhe mua. Ndoshta nesër unë do të dua të largohem. Askush nuk e di se çfarë mund të ndodhë”, u shpreh Casillas. /Telegrafi/